Jučer, 29. septembra 2022. godine, u Travniku je svečano otvorena zgrada Srednjoškolskog centra. Svečanom otvorenju prisustvovali su premijer Federacije Bosne i Hercegovine Fadil Novalić, predstavnici Federalnog ministarstva obrazovanja, premijer Srednjobosanskog kantona Tahir Lendo, ministar obrazovanja, nauke, mladih, kulture i sporta Srednjobosanskog kantona Bojan Domić, općinski načelnik Općine Travnik Kenan Dautović, te mnoge druge zvanice.
Svoje školovanje u novom objektu Srednjoškolskog centra nastavit će učenici Mješovite srednje škole „Travnik“ i Mješovite srednje ekonomsko-ugostiteljske škole.
Novi objekt Srednjoškolskog centra izgrađen je prema evropskim standardima, a projekt izgradnje sredstvima su podržali Vlada Federacija Bosne i Hercegovine i Vlada Srednjobosanskog kantona.
|
22.06.2026
Javni oglas za prijem namještenika u radni odnos na neodređeno vrijeme u Kantonalnoj upravi za ... |
|
10.06.2026
Ministarstvo prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova u skladu s... |
|
10.06.2026
Obavještenje o podnesenom zahtjevu za izdavanje prethodne vodne saglasnosti - OPĆINA BUSOVAĆA (pdf.)... |
|
10.06.2026
Obavještenje o podnesenom zahtjevu za izdavanje prethodne vodne saglasnosti - CM Cosmetic market d.o... |
|
10.06.2026
Obavještenje o podnesenom zahtjevu za izdavanje prethodne vodne saglasnosti - OPĆINA FOJNICA NASELJE... |